Chcete vědět více? Volejte 773 255 838 a mrkněte na naše promo.

Co je Popcup?

vyroba kelimku popcup na miruCo je POPCUP?

  • Popcup je lehký, nerozbitný, omyvatelný, stohovatelný kelímek z polypropylenu o obsahu 0,5 l a 0,3 l
  • Popcup je ideální partner na veškeré společenské aktivity
  • Popcup dodáváme jako čirý kelímek nebo s naším designem podle typu akce, popřípadě Vám navrhneme originální etiketu „na míru“.
  • Popcup je český výrobek
  • Popcup je „nature friendly“

Vlastnosti kelímků Popcup

Vratný plastový kelímek Popcup je vyroben ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP) a je ideálním ekonomických i ekologickým řešením pro prodej nápojů na společenských akcích, jako jsou festivaly, koncerty, trhy a jiné příležitosti, kde se sejde větší množství lidí. S vratnými kelímky Popcup nebudete řešit problémy s přeplněnými odpadkovými koši, ze kterých se sypou papírové nebo klasické plastové kelímky od piva a limonády.

Jak to funguje s kelímky Popcup?

Prodej plastových kelímků

Plastové kelímky Popcup si můžete nechat vyrobit a potisknout nebo si je objednat i bez potisku, použít je na vaší akci, uschovat si je pro další ročníky, nebo je prodávat jako suvenýry.

Redukce množství odpadků

Na samotné akci se vratné kelímky vydávají s nápoji za vratnou zálohu, která pokrývá jejích cenu. Zálohované kelímky lidé neodhazují do košů, ale vrací k opětovnému použití na zvolené místo.

Suvenýr i propagační předmět

Potištěné kelímky jsou i oblíbeným suvenýrem z Vánočních trhů, koncertů a jiných společenských akcí. Pokud je využijete na akci pořádané vaší firmou, je mohou odnést domů coby reklamní předmět, díky kterému budou mít Vaše logo stále na očích.

Potisk kelímků Popcup

Potisk kelímků na míru je velmi oblíbený, jak se můžete přesvědčit v naší galerii referencí. Chcete-li si ke kelímkům objednat originální potisk, kontaktujte nás, prosím. Cena potisku závisí na typu potisku, množství potištěných kelímků, proto Vám rádi připravíme individuální kalkulaci.