Chcete vědět více? Volejte 773 255 838 a mrkněte na naše promo.

PDFTisk faktury

Vratný plastový kelímek Popcup 0,3 l

Ekologický zdravotně nezávadný plastový kelímek Popcup.

Objem: 0,3 l.

Bez potisku.

420ks v kartonu.
Cena bez DPH:   14 Kč
17 Kč
včetně 21% DPH
Popis

Vlastnosti kelímků Popcup

Vratný plastový kelímek Popcup je vyroben ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP) a je ideálním ekonomických i ekologickým řešením pro prodej nápojů na společenských akcích, jako jsou festivaly, koncerty, trhy a jiné příležitosti, kde se sejde větší množství lidí. S vratnými kelímky Popcup nebudete řešit problémy s přeplněnými odpadkovými koši, ze kterých se sypou papírové nebo klasické plastové kelímky od piva a limonády.

Jak to funguje s kelímky Popcup?

Prodej plastových kelímků

Plastové kelímky Popcup si můžete nechat vyrobit a potisknout nebo si je objednat i bez potisku, použít je na vaší akci, uschovat si je pro další ročníky, nebo je prodávat jako suvenýry.

Redukce množství odpadků

Na samotné akci se vratné kelímky vydávají s nápoji za vratnou zálohu, která pokrývá jejích cenu. Zálohované kelímky lidé neodhazují do košů, ale vrací k opětovnému použití na zvolené místo.

 

Suvenýr i propagační předmět

Potištěné kelímky jsou i oblíbeným suvenýrem z Vánočních trhů, koncertů a jiných společenských akcí. Pokud je využijete na akci pořádané vaší firmou, je mohou odnést domů coby reklamní předmět, díky kterému budou mít Vaše logo stále na očích.

Potisk kelímků Popcup

Potisk kelímků na míru je velmi oblíbený, jak se můžete přesvědčit v naší galerii referencí. Chcete-li si ke kelímkům objednat originální potisk, kontaktujte nás, prosím. Cena potisku závisí na typu potisku, množství potištěných kelímků, proto Vám rádi připravíme individuální kalkulaci.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.