Chcete vědět více? Volejte 773 255 838 a mrkněte na naše promo.

Potisk kelímků Popcup

 

potisk plastovych kelimkuU nás si můžete objednat plastové kelímky bez potisku. Rádi je pro Vás potiskneme ať už designem, který si sami dodáte, nebo který pro Vás můžeme na základě Vašeho zadání nechat navrhnout.

Kolik stojí potisk kelímků?

Vzhledem k tomu, že používáme různé technologie podle toho, jaký typ potisku si zvolíte, a cena se liší i podle objednaného množství kelímků, nemáme jednotný ceník potisku kelímků. Ochotně Vám však uděláme individuální cenovou nabídku.

Kelímky s logem firmy

Plastové kelímky s firemním potiskem jsou oblíbeným propagačním předmětem, ať už pro Vaše firemní partnery, zaměstnance nebo jako propagace značky na různých sponzorovaných akcích. Podívejte se pro inspiraci do našich Referencí nebo náš Instagram a  prohlédněte si kelímky Popcup s potiskem pro firmy na zakázku.

Kelímky na společenské akce

Nerozbitné plastové kelímky úspěšně již několik let nahrazují praskající neekologické kelímky od piva, kterými se kdysi plnily odpadkové koše na koncertech, veletrzích, Vánočních trzích a jiných akcích pro větší množství lidí. Jsou nejen ekologickou alternativou pro podávání teplých i studených nápojů, ale také pěkným a originálním suvenýrem z dané akce.