Chcete vědět více? Volejte 773 255 838 a mrkněte na naše promo.

Výroba kelímků Popcup na míru

 

vyroba kelimku popcup na miruPořádáte koncerty, festivaly, trhy nebo jiné akce, při kterých využijete zálohovatelné vratné plastové kelímky?

Nechte si je vyrobit na míru s logem vaší akce nebo firmy! Nabízíme 300 ml a 500 ml kelímky Popcup ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP), ze kterých lze pít jak chlazené tak horké nápoje. Kelímky 300ml jsou opatřeny cejchy 200ml a 300ml, kelímky 500ml jsou opatřeny cejchy 300ml, 400m a 500ml.

Plastové kelímky s firemním potiskem

Plastové kelímky s firemním logem nebo korporátní grafikou jsou populárním propagačním předmětem, který potěší nejen Vaše firemní partnery, zaměstnance ale můžete je použít v rámci brand buildingu pro propagaci Vaší značky na různých sponzorských akcích. Prohlédněte si firemní kelímky Popcup v naší galerii realizovaných zakázek nebo na našem Instagramu a třeba najdete inspiraci i pro Vaše vlastní.

Vratné kelímky na koncerty a jiné akce

Nerozbitné plastové kelímky úspěšně nahradily tuny odpadu produkující, praskající neekologické kelímky od piva a limonád, kterými se kdysi plnily nejen odpadkové koše na koncertech a jiných akcích pro větší množství lidí. Dnes už pro mnohé nejsou jen vratným obalem pro podávání teplých i studených nápojů, ale také pěkným a originálním suvenýrem z navštívené akce. 

Potisk kelímků na zakázku

Chcete si nechat potisknout kelímky dle svých představ? Kontaktujte nás! Rádi Vám připravíme individuální cenovou nabídku. Nabízíme dvě možnosti technologií potisku a to je digitální potisk, vhodný pro menší série kelímků, ukázku realizací najdete ZDE, a IML technologii potisku, jedná se o etiketu, která se aplikuje při výrobě kelímku. Obě možnosti zajišťují odolný potisk a mnohonásobné použití kelímku a odolává opakovanému mytí. Kelímky s IML etiketou najdete ZDE.